نتایج جستجو برای عبارت :

عبرت های تاریخی_ قسمت اول _ مقدمه

زنگ عبرت _ تاریخ علوی
بسم الله الرحمن الرحیم
مقدمه:
بی تردید تمدن اسلامی به علت قوام مبانی خود دچار فروپاشی مطلق نشده و نخواهد شد؛ اما این بدان معنا نیست که از جنبه انسانی ان ، دچار فرسایش و به اصطلاح ریزش نمی شود. حق این است که بپذیریم تمدن اسلامی نیز مانند هر تمدن دیگری در مقاطعی از تاریخ خود رویش ها و ریزش های انسانی را به خود دیده است.اما سخن در این است که چرا برخی انسان ها در تمدن اسلامی ، ریزش می کنند و از مبانی مسلمانی زاویه می گیرند؟ این
چند نکته عبرت آموز از داستان آقای نجفی:
*شیطان به هیچ کس رحم نمیکنه اصولگرا و اصلاح طلب و وزیر و وکیل هم نمیشناسه.
*ثروت خوشبختی نمیاره . خیلی چیزها با پول به دست نمیاد
*ظاهر عکس ها با باطنشون خیلی فرق داره
*مهریه بالا باعث استحکام زندگی نمیشه
*خیلی از مشکلات ناشی از سبک زندگی غربیه
*از دیگران عبرت بگیریم قبل آنکه عبرت دیگران شویم
*آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب حرف شیطانه
*دفاع همسری که عمرش رو پای شوهرش گذاشته بعد این همه داستان ستودنیه
* ز
خلاصه مقدمه بیوشیمی (لنینجر) - قسمت اول
دانلود خلاصه فصل اول کتاب بیوشیمی (لنینجر) ، با عنوان مقدمه بیوشیمی، در 4 صفحه، قسمت اول. این فایل از فصل یک لنینجر ، 2017 نوشته شده است ، و این فایل قسمت اول از خلاصه این فصل می باشد. بیوشیمی لنینجر ، فصل اولش در مورد مقدمه بیوشیمی هست ، من این فصل رو نصف کردم، بخش اولش رو براتون خلاصه کردم ...

ماجرای آقای محمدعلی نجفی از حوزه‌ی سیاست خارج و تبدیل به مساله‌ای انسانی برای عبرت گرفتن همه‌ی ما شده است.در این شب قدر از خدا بخواهیم همه‌ی ما را عاقبت به خیر کند و برای اولین قدم در موضع‌گیری و روایت این قصه، خط قرمزهای شرعی و عرفی و اخلاقی را رعایت کنیم. او بهترین قاضی است.
عمر مثل برق و باد داره می گذره.
سرعت رشد یک جنین گ، سرعت رشد یک نوزاد، به مراتب از سرعت رشد و کمال من بیشتر بوده، به چشم دیدم و به گوشت لمس کردم. 
علیرغم همه تجربیات عمیق این سالها، حس می کنم ادب و عبرت و درس و نمره قبولی لازم رو از اتفاقات پشت سر بدست نیاوردم...
خدا کنه سنگی که سرم بهش می خوره بذای عبرت سنگ آخر نباشه و اصلا خدا کنه سنگ نباشه...
عمر مثل برق و باد داره می گذره.
سرعت رشد یک جنین گ، سرعت رشد یک نوزاد، به مراتب از سرعت رشد و کمال من بیشتر بوده، به چشم دیدم و به گوشت لمس کردم. 
علیرغم همه شهودات عمیق این سالها، حس می کنم ادب و عبرت و درس و نمره قبولی لازم رو از اتفاقات پشت سر بدست نیاوردم...
خدا کنه سنگی که سرم بهش می خوره بذای عبرت سنگ آخر نباشه و اصلا خدا کنه سنگ نباشه...
 تاریخ آیینه عبرت است
امیدوارم کسانی که در راس امور دولتی و نظام مشغولند و یا بعدها بر سر کار می آیند از این آیینه عبرت پند بگیرند!
یک روزی هم حکایت زندگی خاطرات تک تک دولت مردان باوفا و بی وفا در صفحه تاریخ همچون مانند افسانه نوشته می شود.

یقین چهار شعبه  دارد 1 زیرکی روشن بینی 2 رسیدن بحایق 3 عبرت شناسی4 روش پیشینیان پس هرکه روشن. بین شود حقیقت شناس گردد  هر که که بحایق رسد عبرت   شناس شود و هرکه عبرت شناس باشد   سنت وروش را بعهمد وهرکه سنت  شناسد مثل اینستکه با پیشینان بوده و شده و بطربقه ایکه درستتر است هدایت شود ونگاه کند هرکه نجات. یافته بچه وسبله نجات یافته وهر که هلاک  شده برای چه هلاک شده و هماناخدا هر که هلاک نمود تنها بسبب نا فرمانبش هلاک نموده  وهرکه. را نجات  بخشبده 
فاک . خدافظ 
این جواب دوست داشتن انسان های بی مایه است ‌که از بی مایگی خود نفس می آید .
باید این را به دیوار ابدیت میخ کنیم تا برای جهانیان عبرت شود که دوست داشتن انسان های بی مایه از روی بی مایگی شایسته تر از این جوابی ندارد ‌ . 
فاک 
سلام علیکم...
خب گفته بودم کارنامه مو می ذارم که درس عبرت بشه برا بقیه که شب امتحانی نخونن
ولی خب الان بد آموزی داره
فقط می تونم  بد ترین نمره ام که مربوط به شیمی می شه بذارم در س عبرت بگیرین :)
مستمر 20
پایانی 17.5
کل 18.5

خلاصه این که اصلا شب امتحانی نخونین وگرنه بدبخت میشین :)

با سپاس فراوان 
زری ....

پ ن : با این که میدونم برا کسی مهم نیس ولی برای این که  حرفم دو تا نشه کسی خواست نظر بذاره عکس کلشم می ذارم...
( شرمنده همه تان)
در طی 48 ساعت گذشته فقط حدود 4 ساعت خوابیدم.الان خیلی خسته ام.فیزیولوژی هم نخوندم.امشب هم از خستگی نمی تونم تا 3 صبح بیدار بمونم.اگه فردا برم سر کلاس و ازم بپرسه چی؟
این جاست که باید درس عبرت بگیرم و در تعطیلات آخر هفته درس بخونم. :/
آیا درس عبرت می گیرم یا در تعطیلات آخر این هفته باز هم همان آش است و همان کاسه؟؟؟؟؟

مَا أَکْثَرَ الْعِبَرَ، وَ أَقَلَّ الِاعْتِبَارَ. (کلمات قصار 297)
ترجمه: چقدر عبرت‌ها فراوان‌اند و چه اندک است درس عبرت‌ گرفتن!

توضیح:
از قصه‌ها و افسانه‌ها و رمان‌ها نیز می‌توان درس عبرت گرفت، ولی ما حتی از واقعیت‌ها نیز درس عبرت نمی‌گیریم. بماند که از هر رخدادی می‌توان چندین درس عبرت گرفت. بله، از همه چیز می‌توان درس عبرت گرفت، حتی از همین درس عبرت نگرفتن! پس چرا این‌قدر اندک است؟
درس عبرت گرفتن یک عمل اختیاری است که باید با اراد

چگونه مقدمه ای عالی برای رایتینگ خود در آیلتس بنویسیم؟ 

در این درس تصمیم دارم شما را به نحوه نوشتن مقدمه خوب و کاربردی برای Task 2 آیلتس آشنا کنم. همانطور که می دانید نگارش از مهارتهای مهم در آیلتس است که مورد سوال واقع می شود. مقدمه یک essay به 3 بخش تقسیم می شود که بخش اول آن در آیلتس مورد سوال واقع نمی شود. این سه بخش عبارتند از: 
Hook
Background Statement
Thesis Statement

دلیل اینکه بخش hook در آیلتس خیلی مورد استفاده قرار نمی گیرد این است که هدف از نوشتن آن قس
خوب این همه مقدمه چینی کردیم و از CSS حرف زدیم تا برسیم به این قسمت :) توی این قسمت هر چی که قبلا از وبلاگ زدایان خوندین به کمکتون میاد! امروز ما قراره قالب شماره 52 عرفان رو با کمک ابزار Inspector مرورگر کروم ویرایش کنیم (خودم بیشتر از فایرفاکس استفاده میکنم ولی گویی آمار استفاده از کروم بالا هستش. بخاطر همین از کروم استفاده میکنیم. دلیل انتخاب قالب عرفان هم استفاده زیاد و ساده بودنش هست). ما قراره متن هدر قالب رو کمی درشت تر کنیم، منو ها رو وسط چین کن
ماجرای امام حسین جدای از یک درس، یک عبرت است. درس آن است که به ما می‌گوید: این بزرگوار، آن‌طور عمل کرد. ما هم باید آن‌گونه عمل کنیم. عبرت آن است که انسان نگاه کند و ببیند چطور شد حسین‌بن‌علی علیه‌السّلام - همان کودکی که جلوِ چشم مردم، آن همه موردِ تجلیلِ پیغمبر بود و پیغمبر درباره‌ی او فرموده بود: «سیّد شباب اهل الجنه»؛ سرور جوانان بهشت - بعد از گذشت نیم قرن از زمان پیغمبر، با آن وضعِ فجیع کشته شد؟! چطور شد که این امّت، حسین‌بن‌علی را جلوِ
یک حدیث بسیارزیبا و عبرت آموز
امام صادق (ع) می فرمایند: کسی که به منظور عیب جویی و ریختن آبروی مومن و اینکه او را از نظر مردم بیندازد سخنی را نقل کند، خداوند او را از ولایتش بیرون کرده، به سوی ولایت شیطان می فرستد ولی شیطان هم او را نمی پذیرد.
شرح داستان واقعی در رابطه با موضع این حدیث عبرت آموز
ادامه مطلب
قیاس اقترانی حملی:
قیاس اقترانی حملی از چند قضیه حملیه تشکیل میشود.
برای آنکه قیاس اقترانی، مطلوب را نتیجه دهد، باید از دو مقدمه تشکیل شده باشد و باید در آن دو مقدمه، سه حد وجود داشته باشد: حدی که در هر دو مقدمه تکرار شده و مشترک میان آن دو است، و حدی که اختصاص به مقدمه نخست دارد؛ و حد دیگری که اختصاص به مقدمه دوم دارد. حدی که تکرار می شود و در هر دو مقدمه وجود دارد، همان است که میان دو حد دیگر ارتباط برقرار می کند. این حد در نتیجه، که از آن دو حد د
انشا درمورد مادر با مقدمه بدنه و نتیجه انشا در مورد مادر با مقدمه بدنه نتیجه انشا درباره مادر کلاس هفتم انشا مادر ابتدایی انشا عادی درمورد مادر انشا در مورد مادر پایه هفتم مقدمه در مورد مادر انشا در مورد مادر به زبان ساده
ادامه مطلب
فقر مردم حاصل امتحان الهی است یا بی‌کفایتی حاکمان؟!
به روایت سید رضی رحمه الله حضرت امیر المومنین علیه السلام در نامه‌ای به جناب مالک اشتر رضوان الله علیه فرمودند:
«وَإِنَّمَا یُؤْتَى خَرَابُ الاَْرْضِ مِنْ إِعْوَازِ أَهْلِهَا، إِنَّمَا یُعْوِزُ أَهْلُهَا لاِِشْرَافِ أَنْفُسِ الْوُلاَةِ عَلَى الْجَمْعِ، وَسُوءِ ظَنِّهِمْ بِالْبَقَاءِ، وَقِلَّةِ انْتِفَاعِهِمْ بِالْعِبَرِ.».
همانا ویرانی زمین به دلیل تنگدستی مردم است و تنگدستی م
 دانلود کتاب مقدمه علم حقوق ناصر کاتوزیان

دانلود فایل

جزوه کتاب مقدمه علم حقوق دکتر ناصر کاتوزیان – absolutelysabzparks.ir › absolutely › جزوه-کتا... Translate this page Oct 3, 2018 - جزوه کتاب مقدمه علم حقوق دکتر ناصر کاتوزیان با فرمت pdf و در 58 صفحه ... مقدمه علم حقوق pdf,دانلود کتاب مقدمه علم حقوق,جزوه مقدمه علم حقوق,نکات مهم ... ناصر کاتوزیان - پرفروش ترین و بهترین فایل هاtasoraya.com › دانلود-کتاب-مقدمه-عل...- Tra
انشای ادبی در مورد پاییز انشا در مورد پاییز هفتم انشا پاییز فصل هزار رنگ مقدمه انشا پاییز انشا در مورد پاییز با مقدمه بدنه و نتیجه انشا درباره پاییز در روستا انشا درمورد پاییز با مقدمه بدنه نتیجه متن عادی درباره پاییز
ادامه مطلب
سلام
من کتاب خوندن رو خیلی دوست دارم ولی وقتی کتاب و می خونم دو دقیقه بعد مطالبش رو یادم میره، چه طوری می شه از کتاب عبرت گرفت وقتی نوشته هاش یادت میره، برای همین دیگه انگیزه و حوصله کتاب خوندن رو ندارم، الان یه کتابه که خیلی دوستش دارم و خیلی وقت هم هست که اون رو گرفتم که بخونم ولی تا الان به نصفش هم نرسیدم. 
می شه راهنماییم کنید که چه طوری باید از کتاب یاد بگیری و عبرت بگیری در صورتی که مطالب کتاب یادت میره.
مرتبط با تقویت حافظه:
فراموشی شدید
بسم الله الرحمن الرحیم.
زنگ عبرت _بازشناسی گروه های تاریخی حکومت علوی
گروه اعتزالیون .
قسمت اول:
در زمان حکومت امام علی علیه السلام گروهی به نام اعتزالیون بودند که در سیاست و مسائل حاد اجتماعی زمان خود بی طرفی را پیش گرفتند . با علی علیه السلام بیعت نکردند و از این رو معتزله نامیده شدند . هرچند جنگی بپا نکردند اما در خانه خودشان نشستند ، نه با امام علی ع کمک کردند و نه با او جنگیدند . البته این هم نوعی مخالفت با ان حضرت بود . انها با یاری نکردن ام
مقدمه کتاب را
آخر کار می نویسند. هدف نویسنده از مقدمه یا پیشگفتار این است که بستر گسترده ای که
متن در آن قرار دارد را معرفی کند. مقدمه به خواننده متن می گوید که متن چگونه شکل
گرفته و چگونه باید آن را خواند. به عبارت دیگر، مقدمه به خواننده می گوید که متن چطور تولید شده و چطور باید آن را مصرف کرد. مقدمه، متن را در
راه رسیدن از فرد (نویسنده) به جمع (خوانندگان) هدایت می کند. مقدمه معمولاً
دستورالعملی برای خواندن متن ارائه می کند تا به این طریق خوانندگ
پول برای اینکه حالتون رو خوب کنه همینطوری کاری از دستش بر نمیاد، باید خودتون حال دلتون خوش باشه، حال و هوای خوب داشته باشین، پول فقط میتونه موقعیتایی رو برامون ایجاد کنه که ازش لذت ببریم، باش هیجان رو بچشیم.. پس پول برای ساختنِ حالِ خوش نیازمندِ مقدمه ست...
ولی خبر خوب این
حالِ خوش داشتن نیازی به مقدمه ای به نامِ پول نداره، فقط باید یاد گرفت راهش رو :)

و چندان غلام و ضیاع و اسباب و زر و سیم و نعمت هیچ سود نداشت. او رفت و این قوم که این مکر ساخته بودند نیز برفتند، رحمه الله علیهم. و این افسانه ای است بسیار با عبرت. و این همه اسباب منازعت و مکاوحت، از بهر حُطام دنیا، به یک سوی نهادند. احمق مردا که دل در این جهان بندد، که نعمتی بدهد و زشت باز ستاند…
ایجاد یک برنامه وب با سیلی از مشکلات و چالش ها همراه است. هنگامی که ایده خود را نهایی کرده و ساخت آن را شروع می کنید ، باید بدانید که چگونه می خواهید آن را بسازید. برخی از عناصری که باید در نظر داشته باشید شامل رویکرد توسعه و همچنین کلیت برنامه و قابلیت استفاده است. باید فریم ورکی را انتخاب کنید تا به شما در صرفه جویی در وقت در طول توسعه کمک کند.

در این پست به معرفی مفهوم فریم ورک های وب و مزایای وب اپلیکیشن ها می پردازیم. سپس نکاتی را که باید هن
زبان Quenya یکی از زبان های فانتزی و ساخته ذهن تالکین است که طرفداران زیادی دارد. این زبان یکی از دو زبان تقریبا کامل اِلفی را تشکیل میدهد. در این بخش مقدمه و معرفی زبان Quenya با زبان انگلیسی برای شما عزیزان فراهم شده است. در ادامه بخش های دیگر نیز قرار خواهند گرفت.
دریافتحجم: 750 کیلوبایت
اگر گلی وجود داشت که صلح هدیه می کرد....اگر دختری وجود داشت که آتش به پا می کرد....اگر پسری وجود داشت که خاطره اش از جنس جنگ بود....اگر سرزمینی همه اینها را با هم داشت، و اگر جنگ و صلح به آرامش برسند...اگر سرنوشتی وجود داشت که خالق، و در عین حال مخلوق همه چیز بود...اگر شش نفر به پا خیزند...و یک فائقه برگزیده شود...آنگاه:به پایان آید این دفتر، حکایت همچنان باقیست.زندگی هرگز نمی میرد، اگر چه امروزش فانیست.
--*-*-*-*-*-*-*-*-*
این چند خط مقدمه ای بود بر بچه عزیزم، ا
این مقدمه « خیلی » مقدمه هست!

در برنامه نویسی شما نیاز به داده دارید. اما این داده ها کجا هستند؟ این داده ها ممکنه در
کامپیوتر یه آدم دیگه
یه فایل توی کامپیوتر شما
توی اینترنت 
توی یک سیستم مدیریت پایگاه داده (DBMS)
باشه. حالا میخوایم یاد بگیریم که چطور با داده های درون فایل‌ها در پایتون کار کنیم. 
ادامه مطلب
چرا بعضی از چیزهایی که معلم ها در کلاس های خود به بچه ها میگویند، به این سادگی ها از یاد نمی روند و گاهی تا آخر عمر در زندگی دانش آموزان می مانند؟! (بخشی از مقدمه کتاب فیزیک دوازدهم فرید شهریاری)
ولی من همیشه مقدمه های کتابا رو میخونم گاهی چند بار میخونم. بعضی وقتها تمام معیار های من برای یک کتاب خوب فقط یک مقدمه خوبه! عجیبه ولی تا به حال نشده کتابی رو که بخاطر مقدمه خوبش خریدم بد از آب در بیاد!
فکر نمی کنم تو رنج سنی من کسی باشه که اسم بهمن بازرگا
حل تمرین کتاب مقدمه ای بر نظریه کنترل بهینه Kirk فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: PDFتعداد صفحات: 185حجم فایل: 1659قیمت: 3900 تومانبخشی از متن:حل تمرین کتاب مقدمه ای بر نظریه کنترل بهینه Kirkحل تمرین حاضر کامل ترین حل تمرین موجود برای کتاب مقدمه ای بر نظریه کنترل بهینه Kirk است.نویسنده: D. E. Kirkفایل PDF حل تمرین به زبان انگلیسی و در 185 صفحه است.فایل PDF به صورت اسکن شده و با کیفیت مناسب است.
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

جزوه مقدمه ای بر مدلسازی و شبیه سازی
دانلود جزوه مقدمه ای بر مدلسازی و شبیه سازی، به همراه نمونه سوال حل شده ، در قالب فایل pdf جزوه اسکن شده دست نویس در 49 صفحه. شامل: مدلسازی و شبیه سازی، انواع مدلسازی، انواع روش حل معادله،آنالیز ابعادی یا تحلیل ابعادی ، متغیر تکراری برای تعیین گروه بدون بعد، تئوری بوکینگ هام، تئوری تشابه ...
به نام "او"

آمدم خودم را قربانی کنم که جبران کنم...

که نگذارم کسی کاری که من کرده ام را بکند...

خودم را تندیسی کرده ام از عبرت... که دیگران شبیه من نشوند...

به او گفتم نکن... چیزی هست در جهان که اگر خاموش شود دیگر هیچ شادی ای را احساس نخواهد کرد..

و کاش خاموش نمیشد...

تمام شد... باید تمام میشدم...

"مسافر"
گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می شودگاهی نمی شود که نمی شود که نمی شودگاهی بساط عیش خودش جور می شودگاهی دگر، تهیه بدستور می شودگه جور می شود خود آن بی مقدمهگه با دو صد مقدمه ناجور می شودگاهی هزار دوره دعا بی اجابت استگاهی نگفته قرعه به نام تو می شودگاهی گدای گدایی و بخت باتویار نیستگاهی تمام شهر گدای تو می شود…گاهی برای خنده دلم تنگ می شودگاهی دلم تراشه ای از سنگ می شودگاهی تمام آبی این آسمان مایکباره تیره گشته و بی رنگ می شودگاهی نفس به تیزی شمش
گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می شودگاهی نمی شود که نمی شود که نمی شودگاهی بساط عیش خودش جور می شودگاهی دگر، تهیه بدستور می شودگه جور می شود خود آن بی مقدمهگه با دو صد مقدمه ناجور می شودگاهی هزار دوره دعا بی اجابت استگاهی نگفته قرعه به نام تو می شودگاهی گدای گدایی و بخت باتویار نیستگاهی تمام شهر گدای تو می شود…گاهی برای خنده دلم تنگ می شودگاهی دلم تراشه ای از سنگ می شودگاهی تمام آبی این آسمان مایکباره تیره گشته و بی رنگ می شودگاهی نفس به تیزی شمش
اوایل از تایتل‌هایی مثل «مثلا مقدمه!»، «چیزی به جای مقدمه» و امثالهم برای اولین پست خوشم می‌اومد، ولی نمی‌دونم چرا جدیدا یک فوبیای قوی نسبت به این‌جور عنوان‌ها پیدا کردم!
بارها و بارها یک وبلاگ ساختم و بعد از چند روز حذفش کردم؛ اما همین لحظه که درحال نوشتن این پست هستم، از ژرفای تک‌تک سلول‌های قلبم احساس می‌کنم که این وبلاگ، با بقیه وبلاگ‌هایی که تا حالا ساختم یه فرقی داره. حالا نمی‌دونم چه فرقی، ولی خب فرقش کاملا «احساسِیبِل» (Ehsasable)
مرکز معارف دانشگاه صنعتیمان، مرحمت فرموده، بعد از دوره های متوالی مشاهده بی فایده صادرات دانشجوهای فنی به علوم انسانی، دو، دو واحدی "مقدمه ای برروانشناسی" و "مقدمه ای بر جامعه شناسی" به انتهای لیست بلندبالا و سبد سبد دروس معارفی چسبانده! و عجب که به به و چه چه مهندسین دانش‌جو را برانگیخته!
تصمیم شد از خیر روز تعطیل و خانه گرم و نرم گذشته، دوساعتی را در کلاس مذکور روانشناسی به امید حرفهای مفید و تازه ای از دریچه روان‌شناسان، با نگاه علاقه به
دانلود سریال مانکن 1 تا 10 
به زودی لینک ها گذاشته میشود با عرض پوزش که لینک ها کار نمیکند.
دانلود سریال مانکن قسمت 1
دانلود سریال مانکن قسمت 2
دانلود سریال مانکن قسمت 3
دانلود سریال مانکن قسمت 4
دانلود سریال مانکن قسمت 5
دانلود سریال مانکن قسمت 6
دانلود سریال مانکن قسمت 7
دانلود سریال مانکن قسمت 8
دانلود سریال مانکن قسمت 9
دانلود سریال مانکن قسمت 10
دانلود سریال مانکن قسمت 11

در جمعی بودیم که دوستان در خصوص انحرافات اخلاقی کسی صحبت می کردند و تمسخر می کردند و مستانه می خندیدند!
به دوستان عرض کردند بنده که ایشان را نمی شناسم ولی آیا به این فکر کردید که اگر ما نیز در موقعیت آن کسی که تمسخرش می کنید ، قرار می گرفتیم، سربلند بیرون می آمدیم؟!!باید از خدا بخواهیم ما را در موقعیت های سخت آزمون قرار ندهد! با این گفته همگان به تایید ، ساکت شدند!
آقای نجفی دانش آموخته ی آمریکا در زمان جنگ تحمیلی! همسر دومش خانم استاد نیز هنرپی
هرگاه جرایم ارتکابی بعضی مقدمه بعض دیگر بوده و یا از لوازم آن بشمار آید و مجموع آن عنوان جزائی خاص داشته باشد تعدد معنوی بوده و مجازات جرمی داده می شود که جزای آن اشد است.مثل جرم فروش اسلحه غیر مجاز که خرید،حمل و نگهداری آن مقدمه و لازمه فروش بوده و با عنوان جزائی فروش سلاح غیر مجاز قابل شناسایی است.برای مطالعه بیشتر رجوع کنید به فصل پنجم قانون مجازات اسلامی و نظریات مشورتی مربوط به آن
زلنسکی رئیس‌جمهور جدید ‎اوکراین:
در اتاق‌هایتان اداره‌ها نمی‌خواهم عکس‌ من را نصب کنید، رئیس‌دولت بودن مدل نیست، الگو نیست... در دیوارهای اتاق‌هایتان عکس فرزندانتان را نصب کنید تا هربار که تصمیمی می‌گیرید به چهره‌ی آنها نگاه کنید و بفکر آینده آنان باشید.
سنگهای قبر آرامستانها سنگ نوشته  هایی دارد که خواندن آنها عبرت آموز  است
حتی به جای کلمات معمول تاریخ تولد و وفات  عبارات جایگزینی به کار میرود که هر کدام پیام جانبی جداگانه ای دارند 
مثلا:
آفریده - آرمیده
طلوع دل انگیز - غروب غم انگیز 
آغاز - پرواز
اولین پگاه - آخرین نگاه
لطف او - حکمت او
از حق - به حق
طلوع - غروب
در حکمت 200 نهج البلاغه می خوانیم که:جنایتکارى را خدمت آن حضرت آوردند و عده اى از اوباش همراه او بودند (گویا مى خواستند مجازات او را تماشا کنند) امام(علیه السلام) فرمود: «خوش آمد مَباد بر چهره هایى که جز به هنگام حوادث بد دیده نمى شوند»; آرى همواره گروهى در جوامع بشرى در پى جنجال آفرینى یا حضور در حوادث جنجالى هستند; به محض این که نگاه کنند دو نفر با هم در گوشه خیابان دعوا مى کنند از اطراف جمع مى شوند; نه براى #میانجیگرى، بلکه براى این که آن صحنه ز
با سلام....
تو این پست میخوایم ثبت وبلاگ یا سایت ساخته شده توسط وبلاگ نویسان رو در موتور جستجوگر گوگل آموزش بدیم.... با ما همراه باشید..

مقدمه ای در رابطه با ثبت سایت در گوگل
افرادی که به تازگی وبلاگ نویسی را یاد گرفته اند و برای اینکه وبلاگ ساخته شده شان بیشتر مورد توجه و بازدید کاربران اینترنت قرار گیرد میخواهند وبلاگشان را در موتور جستجوگر پرمخاطب گوگل ثبت کنند....
ثبت وبلاگ یا سایت در گوگل 
برای اینکار ابتدا وارد گوگل گوشی موبایل یا کامپیوتر
انشا کوتاه درباره برف انشا درمورد زمستان پایه هفتم انشا در مورد برف با مقدمه انشای ذهنی درباره برف انشا در مورد زمستان با مقدمه و نتیجه انشا درباره روستا در زمستان انشا در مورد کوهستان برفی انشا در مورد یک روز سرد زمستانی
ادامه مطلب
اوایل از تایتل‌هایی مثل «مثلا مقدمه!»، «چیزی به جای مقدمه» و امثالهم برای اولین پست خوشم می‌اومد، ولی نمی‌دونم چرا جدیدا یک فوبیای قوی نسبت به این‌جور عنوان‌ها پیدا کردم!
بارها و بارها یک وبلاگ ساختم و بعد از چند روز حذفش کردم؛ «عمر سایت» توی بخش «خلاصه آمار» (همین بغل صفحه!) هم خودش گویاست؛ اما همین لحظه که درحال نوشتن این پست هستم، از ژرفای تک‌تک سلول‌های ماهیچه‌ای قلبم احساس می‌کنم که این وبلاگ، با بقیه وبلاگ‌هایی که تا حالا ساختم
هر انسانی، ناطق است.
هر ناطقی حیوان است؛
پس هر انسانی، حیوان است.

این یک مثال از قیاس اقترانی بود.

قیاس چیست؟
استدلالی که در آن ذهن با استفاده از اصول و قضایایی کلی که درستی آنها معلوم است، به مطلوب خود منتقل میشود. (راه اساسی و عمده اندیشه)

اصطلاحات عمومی قیاس:
۱. صورت قیاس:
مقصود از صورت قیاس شکل و هیئت قرار گرفتن قضایا و نحوه ترکیب آنهاست!

۲. مقدمه:
آن قضیه ای است که صورت قیاس از آن ترکیب و تشکیل می‌شود. که به این قضایا «مواد قیاس» گفته م
به نام خدا
با سلام و احترام و تبریک عید بزرگ مبعث بر همگی
   ابلیس ملعون اطاعت امر خدا را نکرد و بر حضرت آدم علیه السلام سجده نبرد و جهنمی شد.
از سرگذشت این جن رانده شده درس عبرت بگیرید و از رهبر انقلاب آیت الله خامنه ای پیروی کنید تا جهنمی نشوید.
زیرا خداوند به ما دستور داده به رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم ایمان بیاوریم و ایشان دستور داده اند به امامان معصوم علیهم السلام ایمان بیاوریم و معصومین دستور داده اند در زمان غیبت از راویان حدیث
سلامت و سبک زندگی/24- لزوم عبرت گیری قبل از تصمیم گیری در مدیریت سلامت
پس از کاربرد سلاح شیمیایی توسط عراق علیه رزمندگان ایرانی و مردم حلبچه و سردشت، تصوّری که مسؤولان کشور ما داشتند این بود که چون آلمان این سلاح را درست کرده است بنابراین راه درمانش را هم می‌داند؛ برای همین مجروحان را به این کشور اعزام کردند. (1)
غلام دلشاد، جانباز شیمیایی 70 درصدی شیرازی در خاطراتش می گوید: «قرار است یک پزشک آلمانی به بیمارستان بیاید و من و همراهانم را معاینه
صبح امروز در دیدار نیروی هوایی: نیروی هوایی در دوران پهلوی، یکی از نزدیکترین نیروها به دربار و آمریکاییها بود، از این حادثه باید عبرت بگیریم/ رژیم طاغوت از جایی ضربه خورد که انتظار آن را نداشت/ نیروی هوایی با فرماندهان آن چنانی وابسته، ناگهان در حساسترین موقع به نفع انقلاب وارد میدان میشود که اولش روز نوزدهم بهمن بود که با امام دیدار و بیعت کردند.

دل اگر بسپری به حضرت یار
حق شود یاور تو در هر کار
چون رَوی زیر چتر یاوریش
نشود کارگر بدِ دیّار
شب تاریک می‌شود چون روز
بخت خوابیده می‌شود بیدار
همه ی تلخیت شود شیرین
لاغرت ناگهان شود پروار
میش های تو می‌دهند برّه
سینه ی گاو می شود پربار
زن و فرزند سرخوش و شاداب
رمه هایت هزار تا به هزار
دوستانت به تو وفادارند
دشمنان تو می‌شوند ناکار
پر ثمر مرتع و چراگاهت
خیر می بارد از در ‌و دیوار
درِ بسته شود برویت باز
راحتی می‌شود تمام فشار
سرو سامان بگی
انشا در مورد برف و زمستان انشا در مورد یک روز سرد زمستانی یک روز سرد زمستانی را توصیف کنید انشا در مورد برف با مقدمه انشا در مورد زمستان با مقدمه و نتیجه انشا کوتاه درباره برف انشا زمستان در روستا انشا در مورد یک روز سرد زمستانی را توصیف کنید
ادامه مطلب
مقدمه:
سلام،همون طور که گفتم در امتحانات ترم یکم شکست خوردم الان بیش از حد شکست روحی خوردم و اصلا دیگه دستم سمت کتابا نمیره؛شماهم تا حالا اینجوری بودید؟
اگه بودید و توانسته اید که اون رو حل کنید لطفا من رو هم راهنمایی کنید الان وضعم بد جوری خرابه. لطفا سریع تر سریع تر از طریق نظرات یا نظر خصوصی یا از طریق ارتباط با ما در قسمت بالا ی سایت،منو سایت
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ورایتی، سرنوشت جدید فیلم «عزب در ساختمان» را قرار است «دن مازر» با فیلمنامه ای از خودش و «استریتر سیدل» کارگردانی بطی ء و تاکنون «آرکی یتس»، «الی کمپر» و «راب دلانی» بوسیله نشانی بازیگران این پروژه سینمایی گزینش شده اند. گفته می شود «آرکی یتس» قرار نیست درون این فیلم در نقش شخصیت نامی بوسیله نام «کوین» درون قسمت اصلی بازی بطی ء بلکه شخصیتی جدید تو وضعیت مشابه با فیلم مقدمه دارد. داخل فیلم اصلی «تنها در خانه
ب حصرت ابوالحسن  علیه السلام  عرض کردم نزد ما دست ای هستند که دوستدار امامند ولی آن تصمیم راس خرا ندارند که بتوانند از راه عقیده خویش از جان ومال بگذرند  همین قدر که از محبت امام دم میزنند فرمود آنها بواسطه کوتاهی عقل و قصور ادراگشان از جمله کسانی که مورد سرزنش خدا قرار گرفته اند نیستند همانا خدا می فرماید عبرت گیرید ای صاحبان ای صاحبان بصیرت و ایشان صاحب بصیرت نمی باشند 
سلام به روی ماهتون 
اخرای اسفند ماهتون مبارک باشه 
از امروز دیگه هر بار که نفس عمیییییییق بکشید بوی بهشت رو میتونید توی ریه هاتون حس کنید .. 
من عاشق حال و روز قبل از عیدم ... هیجانش شبیه یه بمب بزرگ شادی میمونه !
تک تک نظرات این قسمت رو خوندم و چقدر انرژی گرفتم .. 
من از تک تکتون که با صبر و حوصله منتظر اپ شدن داستان میمونید و بعدش با عشق و احساس به من منت میذارید و با من حرف میزنید ممنونم ... شما همه ی انگیزه ی من برای ادامه دادن هستید !
خب حرف برای گ
اگر چه این آموزش مبانی اصالت با HTML و CSS را پوشش می دهد، همچنان توصیه می شود تا قبل از خواندن این آموزش، حداقل درک کوچکی از HTML داشته باشید. اگر میخواهید این آموزش را بخوانید اما هنوز کمی درباره آنچه که HTML است، مطمئن نیستید، توصیه میکنم قبل از شروع این مقاله مقاله دیگری را «مقدمه ای برای نوشتن HTML» بخوانید.
مقدمه ای بر نوشتن HTML
مقدمه ای بر ویراستاران HTML و متن. بدانید چگونه یک فایل HTML پایه ایجاد کنید و آن را در مرورگر خود مشاهده کنید و یک خط به صورت
سلام...
امروز به همراه چند تا از دوستان رفتیم موزه عبرت...
توصیه می کنم با افراد بزرگتر یا با چند تا از بچه های نترس برید...و اینکه اگر مشکلی دارین مثلا مشکل قلبی اصلا نرید...
افرادی که دوست ندارن می تونن قسمت تعریف و توصیف رو نخونن...

توضیح مختصر:موزه عبرت همون زندان ساواک قبل از انقلاب اسلامی است که بعد ها ماکت هایی از نحوه ی شکنجه و محلشون درست کردن و اینجا تبدیل به موزه عبرت شده.و اینکه عکس هایی که توی این مطلب گذاشتم عکس موزه ست و اون افراد درح
پایان نامه سیر و سیاحت در قرآن کریم
مقدمه :« فسیروا فِی الارضِ فَانظُروا کیفَ کانَ عاقبهُ المُکذِّبینَ» ستایش خداوندی را که بندگانش را به وسیله کتاب هدایت از ضلالت و گمراهی به روشنی و سعادت رهنمون شد، و پیوسته او را به سیر در آفاق و انفس دعوت کرد تا شاید از این رهگذر با اندیشه و تدبر در احوال اقوام گذشته راه شایسته خویش را به درستی دریابد. و سلام و صلوات بر محمد مصطفی خاتم النبیین آن خورشید هدایت گر و تبیین
مسابقات انشای نماز کشوری انشای نماز برگزیده در مسابقات موضوعات انشای نماز برای مسابقات مقدمه ای زیبا برای انشای نماز نمونه سوالات انشای نماز انشا نماز زیباترین نیایش مقدمه زیبا برای شروع انشا نماز نمونه انشای نماز
ادامه مطلب
مام صادق  فرمود اگر  مومن برای  طلب  روزی نزد خدا اصرار نمیورزیدند  خدا انها را از انحال به تنگدستی ببشتری منتقل مینمود 6 و فرمود چیزی از دنیا به بنده یی عطا نشد مگر برای عبرت گرفتن و چیزی ازاو بر کنار نگردید مگر  ازمودن وفرمود شیهیان خالص ما در زمان دولت باطل جز باندازه قوت  و خوراک بهره ندارد خواهید بمشرق روید یا. 
 بمغرب زنید جز باندازه  قوت روزی نیابید

قیاس چیست؟
استدلالی که در آن ذهن با استفاده از اصول و قضایایی کلی که درستی آنها معلوم است، به مطلوب خود منتقل میشود. (راه اساسی و عمده اندیشه)

اصطلاحات عمومی قیاس:
۱. صورت قیاس:
مقصود از صورت قیاس شکل و هیئت قرار گرفتن قضایا و نحوه ترکیب آنهاست!

۲. مقدمه:
آن قضیه ای است که صورت قیاس از آن ترکیب و تشکیل می‌شود. که به این قضایا «مواد قیاس» گفته می‌شود.

۳. مطلوب:
آن قضیه ای است که از قیاس لازم می‌آید. این قضیه آنگاه که در ذهن تشکیل مقدمات را آغاز
 تعداد قسمت های سریال تلخ و شیرین ، اخر قسمت سریال ترکی تلخ و شیرین کی هست ، تلخ و شیرین چند فصل است ، اخر سریال ترکی تلخ و شیرین چی میشه ، سریال تلخ و شیرین چند قسمت است
سریال ترکی تلخ و شیرین چند قسمت است 
حیات و مراد در سریال تلخ و شیرین و داستان قسمت آخر سریال تلخ و شیرین سریال تلخ و شیرین سریل ترکی با نام Hayat Bazen  محصول شال 2016 ترکیه است ...دانلود قسمت آخر سریال ترکی تلخ و شیرین با دوبله فارسی
ادامه مطلب
قیاس اقترانی:
قیاس اقترانی قیاسی است که عین نتیجه یا نقیض نتیجه بالفعل در مقدمات آن مذکور باشد.
این قیاس را از آن جهت اقترانی گویند که هریک از اجزای نتیجه قرین و همراه مقدمه ای از استدلال است.

قیاس اقترانی بر دو نوع است:
1. قیاس اقترانی حملی: قیاسی که هر دو مقدمه آن قضیه حملی باشد.
2. قیاس اقترانی شرطی: قیاسی است که هردو یا یکی از مقدمات قضیه شرطی باشد.
از اواخر بهمن ۹۷ شروع کردم به دیدن سریال فرندز،و تاالان تا قسمت ۲ فصل نهم دیدمش.
منو اونجوری نمیخندونه، ولی خب واقعا حال خوب کنه...معمولا قبله خواب دو قسمت ازش میبینم و خیلی حال میده،ازالان قصه تموم شدنشو دارم میگیرم...
تا اینجا با این دو قسمت واقعا خندیدم:قسمت ۲ فصل نهم(اون قضیه مشت زدن راس به جویی و ...)
اگه اشتباه نگم قسمت ۱۷ فصل پنجم(اون قضیه که جویی از پشته پنجره خونه مانیکا یه دختررو تو ساختمون راس میبینه و .....)
دانلود سریال مانکن 1 تا 26
دانلود سریال مانکن قسمت 1
دانلود سریال مانکن قسمت 2
دانلود سریال مانکن قسمت 3
دانلود سریال مانکن قسمت 4
دانلود سریال مانکن قسمت 5
دانلود سریال مانکن قسمت 6
دانلود سریال مانکن قسمت 7
دانلود سریال مانکن قسمت 8
دانلود سریال مانکن قسمت 9
دانلود سریال مانکن قسمت 10
دانلود سریال مانکن قسمت 11
دانلود سریال مانکن قسمت 12
دانلود سریال مانکن قسمت 13
دانلود سریال مانکن قسمت 14
دانلود سریال مانکن قسمت 15
دانلود سریال مانکن قسمت 16
دانلود
انشا درباره ی روز معلم انشا ادبی در مورد معلم انشا در مورد معلم خوب و بد انشا در مورد معلم با مقدمه انشا در مورد شخصیت معلم انشا در مورد شغل معلمی انشا در مورد معلم نگارش انشا درمورد معلم با مقدمه و نتیجه
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
سلامت و سبک زندگی/24- لزوم عبرت گیری قبل از تصمیم گیری در مدیریت سلامت
پس از کاربرد سلاح شیمیایی توسط عراق علیه رزمندگان ایرانی و مردم حلبچه و سردشت، تصوّری که مسؤولان کشور ما داشتند این بود که چون آلمان این سلاح را درست کرده است بنابراین راه درمانش را هم می‌داند؛ برای همین مجروحان را به این کشور اعزام کردند. (1)
غلام دلشاد، جانباز شیمیایی 70 درصدی شیرازی در خاطراتش می گوید: «قرار است یک پزشک آلمانی به بیمارستان بیاید و من و همراهانم را معاینه
1- معین کننده ی هویت تست پلن
یک عدد می باشد که هویت تست پلن را مشخص می کند.
برای مثال: ProjectName_0001
2- مرجع ها
این بخش برای این است تا تمام لیست داکیومنت هایی را که تست پلن شما را پشتیبانی می کنند و شما درحال تهیه آنها هستید را مشخص کند.
برای مثال: تشخیص نیازهای سیستم، استراتژی تست، طرح پروژه،راهنمای پروژه و….
3- مقدمه
مقدمه یا خلاصه ی تست پلن شامل هدف کلی پروژه و محدوده ی آن می باشد.
برای مثال: هدف از نوشتن این داکیومنت این است تا تست کارایی (فانکشنال)
مقدمه :« فسیروا فِی الارضِ فَانظُروا کیفَ کانَ عاقبهُ المُکذِّبینَ» ستایش خداوندی را که بندگانش را به وسیله کتاب هدایت از ضلالت و گمراهی به روشنی و سعادت رهنمون شد، و پیوسته او را به سیر در آفاق و انفس دعوت کرد تا شاید از این رهگذر با اندیشه و تدبر در احوال اقوام گذشته راه شایسته خویش را به درستی دریابد. و سلام و صلوات بر محمد مصطفی خاتم النبیین آن خورشید هدایت گر و تبیین
برنامه سفر به بهشت اندیشه ها برنامه ای در مورد حضرت مولانا است که شبکه چهار سیما تولید کرد در این برنامه که در شهر قونیه ترکیه و شهر خوی ضبط شده است کارشناسان و اساتید ادبیات درباره مولانا، افکار و اندیشه های او صحبت می کنند. 
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
قسمت ششم
قسمت هفتم
قسمت هشتم
قسمت نهم
اگر شما هم از آن دسته افرادی که به دنبال هیجان و ماجراجویی هستید با ما همراه باشید. موزه مکانی است که با نمایش گذاشتن آثار هنری، تاریخی، فرهنگی، سطح دانش و اطلاعات مخاطب را در زمینه های مختلف افزایش می دهد موزه های متعددی در دنیا وجود دارد که نمایانگر تاریخ و فرهنگ و تمدن کشورها می باشند اما در این مقاله می خواهیم به معرفی ترسناک ترین موزه های دنیا بپردازیم.
6 موزه ترسناک دنیا
1-    موزه مومیای های دلاس
2-    موزه کاتاکمب دی کپوچینی
3-    موزه
مقدمه
تمامی اکوسیستمهای کره زمین روی هم زیست کره را تشکیل می‌دهند و بخش
فیزیکی این بزرگترین واحد اکولوژیک ، محیط زیست کره زمین است. این بخش
فیزیکی خود از سه قسمت بهم پیوسته تشکیل شده است. قسمت آب یا آب کره ، قسمت خشکی یا سنگ کره و قسمت گازی یا هوا کره. از آنجا که تعداد اندکی از گونه‌ها می‌توانند بطور همیشگی در هوا بمانند، دو دسته اصلی زیستگاهها را زیستگاههای آبی و زیستگاههای خشکی تشکیل می‌دهند.
برای مشاهده روی ادامه مطالب کلیک کنید
ادامه
 خدای متعال درکنار پیامبر باطنی و ظاهری، تاریخ را نیز چراغ راه انسان‌ها قرار داده است تا با تفکر درمورد خط مشی و سرنوشت تلخ و شیرین پیشینیان، و عبرت گیری ازتجربه آنان روشی نجات بخش برای زندگی خود ترسیم کنند و بابهره گیری به‌موقع ازعلائم راهنما، باهوشیاری و مراقبت ازکنار پرتگاه‌های سقوط موجود درمسیر زندگی خود، ایمن عبور کنند.

ادامه مطلب
صرف نظر از عبرت گیری‌هایی که از  اعتماد مرسی به آمریکا شده 
و بحث از اینکه باید از مرگ مرسی شاد باشیم یا ناراحت 
در یک نگاه رو به جلو می‌توان
آینده جبهه مقاومت  و مردم انقلابی  مصر و حتی مسلمانان عرب اهل سنت منطقه را در گرو بازسازی و تقویت ضلع  ایران-اخوان المسلمین  دانست از آنجایی که شاخه‌ها و نفوذ بسیاری در منطقه علی‌الخصوص ، مصر دارد.
+سید علیرضا مصطفوی
انشا پاییز فصل هزار رنگ انشا درباره ی فصل پاییز انشا درباره پاییز کلاس هفتم با مقدمه انشا در مورد پاییز هفتم انشا در مورد پاییز با مقدمه بدنه و نتیجه انشا درمورد فصل پاییز همراه با بند مقدمه بندهای بدنه بدنه نتیجه انشا درباره پاییز در روستا انشای ادبی در مورد پاییز

پاییز جلوه ای از زیبایی آفرینش است،
وقتی پرندگان در حال کوچ در آسمان تابلوی شگفت انگیزی را می‌سازند،نقاش پاییز با ترسیم نقش نگاری به زمین، کار و تلاش خود را آغاز می‌کند. به در
دیروز اولین روز دانشگاه بود
استادا مهربان و خوب بودن و با اینکه دوتا از کلاسا زود تعطیل شد باز هم خسته شدم (شب قبلش دیر خوابیدم)
جزوه اقتصاد خردو با بدترین دستخط ممکن نوشتم به امید اینکه بعدا خوشگل بنویسم!!  
برسیم به بحث مضخرف غذای سلف که یک دونه کوکو بود:// من نمیدونستم وقتی دارم رزرو میکنم کوکو رو باید چند تا بزنم و الان برام عبرت شد
در کل دیروز روز خوبی بود بعد دانشگاه هم دوستمو دیدم و روزم پر از شادی شد *-*
تحلیل کردن روسای جمهور ایران اسلامی از قبل تا به کنون
درست رأی بدهیم مردم!

گذر با هفت رئیس جمهور!
             بله هفت رئیس جمهور که درون این چهره ها آدم خوب را از ظاهر نمی توان تشخیص داد،بلکه باید آن ها را شناخت تا بتوانیم آینده را از اینان یا عبرت بگیریم و یا یاد بگیریم که اگر کاری از آن ها اشتباه بوده است را درس عبرت خویش قرار دهیم؛ ولی اگر کارهای خوب و نیکی انجام داده بودند، مانند آنان باشیم یا از آن ها یاد بگیریم!در این مطلب ما بیشتر با ای
قسمت صفر یا مقدمه از مجموعه پادکستهای بِه‌شید

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

متن پادکست در ادامه‌ی مطلب
ادامه مطلب

در این قسمت شما را با روش کسب درآمد از قسمت Multiplay سایت freebitco.in آشنا خواهیم کرد. به همین منظور طبق بررسیهای که با چندین حساب کاربری از این قسمت داشتم در نهایت متوجه شدم که:(( در ابتدای بازی شانس برد و باخت شما تصادفی است و شما با روشهای مختلف میتونید سود داشته باشید اما با اجرای بیشتر بازی سیستم به طور مدام قسمت باخت (lose) را از قسمت برد (win) بیشتر میکند تا در نهایت کل سرمایه خود را در سایت از دست میدهید))ببینید من با هر روشی که شما فکرش رو بکنید امتح
علامه حسن زاده آملی (حفظه الله):
برادرم! حرف این و آن را مزن، دم فروبند و تماشا کن. بنگر و عبرت بگیر. به فکر خود باش. دست توسل به دامن خاتم اوصیاء و اولیاء امام زمان مهدى موعود حجه بن الحسن العسکرى (علیه السلام) دراز کن که گردنه هاى سهمگین و هولناک در پیش دارى و آن بزرگوار امیر کاروان است. از افراط و تفریط بپرهیز! اهدنا الصراط المستقیم گوى. از پیروى نفس حذر کن! از اوباش بگریز! به مضمون نامه اى که در پیش تقدیم داشتم عمل کن. به آن چه که شفاها معروض داش
2/ رهبر انقلاب: خدمات انجام گرفته و هماهنگی میان دستگاهها و حضور مسئولان و فرماندهان نظامی در دل حادثه، از نکات قابل توجه بود/ مسئله پیشگیری از ویرانیها و خسارات باید از قبل پیش بینی میشد/ جدای از خسارات، موضوع صدمات روحی و روانی این حوادث بلندمدت و تأثیرگذار است و باید بگونه ای برنامه ریزی شود که به کمترین میزان برسد/ این حادثه باید یک درس عبرت باشد تا در طرحهای آینده از جمله سدسازی ها، راه سازی ها، احداث راه آهن و عمران شهری، همه جوانب دیده
دُرُست رأی بدهیم مردم!

گذر با هفت رئیس جمهور!
             بله هفت رئیس جمهور که درون این چهره ها آدم خوب را از ظاهر نمی توان تشخیص داد،بلکه باید آن ها را شناخت تا بتوانیم آینده را از اینان یا عبرت بگیریم و یا یاد بگیریم که اگر کاری از آن ها اشتباه بوده است را درس عبرت خویش قرار دهیم؛ ولی اگر کارهای خوب و نیکی انجام داده بودند، مانند آنان باشیم یا از آن ها یاد بگیریم!در این مطلب ما بیشتر با
دُرُست رأی بدهیم مردم!

گذر با هفت رئیس جمهور!
             بله هفت رئیس جمهور که درون این چهره ها آدم خوب را از ظاهر نمی توان تشخیص داد،بلکه باید آن ها را شناخت تا بتوانیم آینده را از اینان یا عبرت بگیریم و یا یاد بگیریم که اگر کاری از آن ها اشتباه بوده است را درس عبرت خویش قرار دهیم؛ ولی اگر کارهای خوب و نیکی انجام داده بودند، مانند آنان باشیم یا از آن ها یاد بگیریم!در این مطلب ما بیشتر با
سلام بچه‌ها به این درس که مقدمه‌ی بازاریابی نمایشی (شبکه Display گوگل) هست خوش اومدید! حالا شبکه‌ی نمایش به یک حیوان کاملاً متفاوت نسبت به چیزی که در موردش صحبت کردیم تبدیل شده. در تبلیغات جستجو و پیشتر در گوگل ادوردز، علاوه بر تبلیغات متنی این تبلیغات وجود دارن که در واقع به شکلی کاملاً متمایز از تبلیغات متنی که راجع بهشون صحبت کردیم عمل می‌کنن.
ادامه مطلب
دانلود سریال کرگردن 1 تا 26

دانلود سریال کرگردن قسمت 1
دانلود سریال کرگردن قسمت 2
دانلود سریال کرگردن قسمت 3
دانلود سریال کرگردن قسمت 4
دانلود سریال کرگردن قسمت 5
دانلود سریال کرگردن قسمت 6
دانلود سریال کرگردن قسمت 7
دانلود سریال کرگردن قسمت 8
دانلود سریال کرگردن قسمت 9
دانلود سریال کرگردن قسمت 10
دانلود سریال کرگردن قسمت 11
دانلود سریال کرگردن قسمت 12
دانلود سریال کرگردن قسمت 13
دانلود سریال کرگردن قسمت 14
دانلود سریال کرگردن قسمت 15
دانلود سریا
دانلود سریال کرگدن 1 تا 26

دانلود سریال کرگدن قسمت 1
دانلود سریال کرگدن قسمت 2
دانلود سریال کرگدن قسمت 3
دانلود سریال کرگدن قسمت 4
دانلود سریال کرگدن قسمت 5
دانلود سریال کرگدن قسمت 6
دانلود سریال کرگدن قسمت 7
دانلود سریال کرگدن قسمت 8
دانلود سریال کرگدن قسمت 9
دانلود سریال کرگدن قسمت 10
دانلود سریال کرگدن قسمت 11
دانلود سریال کرگدن قسمت 12
دانلود سریال کرگدن قسمت 13
دانلود سریال کرگدن قسمت 14
دانلود سریال کرگدن قسمت 15
دانلود سریال کرگدن 
امروز میخواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است تزویر با لباس
تقوا و دیانت به میدان می آید تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و
بر روی دیگرش نقش ابلیس است عوام خدایش را میبینند و اهل معرفت ابلیسش و
چه خون دل ها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر
متدین یا ایها الذین آمنوا، آمنوا ...
قطعه ای عبرت آموز از سریال مختارنامه
مراسم اختتامیه کارگاه سخنوری،فن بیان و مقدمه ای بر اجرا،عصر پنج شنبه 17 مرداد ماه در سالن اجتماعات شهید روا آب پخش برگزار شد.
این کارگاه با همت مهندس بهزاد بویری مشاور امور جوانان شهردار آب پخش و با حضور و تدریس حسین دهقان مجری توانمند استان بوشهر برگزار شد.
در این کارگاه از شهرهای مختلف استان حضور داشتند،هنرجویانی از شهر کلمه گرفته تا روستای بهر و شهرهای شبانکاره و وحدتیه و آب پخش و غیره. 
ادامه مطلب
آیا شما آماده اید که کسب و کار آنلاینی را شروع کنید و کسب درآمد اینترنتی داشته باشید، اما نمی دانید از کجا آغاز کنید؟ آیا می خواهید یاد بگیرید چطور درامد زایی کنید؟ این کار همیشه آسان نخواهد بود و باید به سختی کار کنید و از مشکلات و شکست ها در مسیرتان عبرت بگیرید.

ادامه مطلب
یکی از رفتارهایی که دست خودمون هم نیست و از ما زیاد سر می زنه
اینه که تو جمع که قرار می گیریم یا تو مهمونی ها
شروع می کنیم به تعریف کردن از خود و دستاوردهامون در زندگی
پشت سر هم از موفقیت هامون می گیم
...
تجربه نشون داده این مدل رفتار، تقریبا اکثریت رو از آدم فراری می کنه
این نوع آدم ها اصلا جذاب نیستن و کسی دوس نداره به حرفاشون گوش بده
تو جمع هم اگه دقت کنید همه از دورشون به یک بهونه ای پراکنده میشن و میرن جای دیگه ای می نشینن
...
حتی در توصیه های سخ
نکات مهم و اساسی در نگارش مقدمه مقاله

در مقدمه مقاله باید خواننده را از منطق نگارش مقاله آگاه کنید. همچنین، باید خواننده را درباره‌ی این‌که تحقیق شما چه تاثیری بر حوزه‌ی پژوهشی دارد توجیه کنید. برخلاف چکیده، مقدمه مقاله محدودیت لغت ندارد، اما تا می‌توانید باید آن را کوتاه‌تر بنویسید. این بخش می‌تواند یکی از سخت‌تر قسمت‌های مقاله باشد، تا جایی که بسیاری از پژوهش‌گران ترجیح می‌دهند مقدمه را در انتهای کار بنویسند تا مطمئن شوند نکات
:ﻗﺴﻤﺖ ﺍﻭﻝ :ﻭﻗﺘ ﻣﺮ ﺩﺳﺸﻮ ﺗﻮ ﺩﻣﺎ ﺁﺏ ﺑﺮﺰﺪ ﻭﺩﻣﺎ ﺭﻭ ﻪ ﺟﻮﺭ ﺍﺯ ﺎﺕ ﺩﺭﺑﺎﺭ ﻪ ﺷﺨﺺﺑﻌﺪ ﺑﻪ ﺳﺨﺘ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﺑﻮﺷﺘﺶ ﻭ ﻭﻗﺘ ﻓﻬﻤﺪﺧﺴﻪ ﻧﺎﺑﻮﺩ ﺑﺸﻪ !...:ﻗﺴﻤﺖ ﺩﻭﻡ:ﻭﻗﺘ ﺴ ﺧﻮﻧﻪ ﻧﺴﺖ ﺻﺪﺍ ﺗﻠﻮﺰﻮﻥ ﺭﻭ ﺗﺎ ﺁﺧﺮﺑﺒﺮﻦ ﺑﺎﻻ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺧﺎﻣﻮﺷﺶ ﻨﺪ . ﺗﺎ ﻭﻗﺘ ﺗﻠﻮﺰﻮﻥ ﺭﻭ ﺭﻭﺷﻦ ﺮﺩ ﺍﺯ ﺗﺮﺱ ﻣﻨﺤﺪﻡ ﺷﻪ:ﻗﺴﻤﺖ ﺳﻮﻡ:ﻭﻗﺘ ﻣﻮﻫﺎﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺣﻤﺎﻡ ﺳﺸﻮﺍﺭﻣﻨﺪ،ﺳﺸﻮﺍﺭ ﺭﻭ ﺗﻮ ﺣﺎﻟﺖ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺯ ﺑﺮﻕ ﺑﺸﺪ ﺗﺎﻧﻔﺮ ﺑﻌ
بنام خدا
ما باید بفهمیم چه بلایی
بر سر آن جامعه آمد که حسین بن علی علیه    السّلام، آقازاده ی اول دنیای
اسلام و پسر خلیفه ی مسلمین، پسر علی علیه السلام، در همان شهری که پدر
بزرگوارش بر مسند خلافت می نشست، سر بریده اش گردانده شد و آب از آب تکان
نخورد!       
ادامه مطلب
دانلود عصر جدید قسمت دوازدهم دوشنبه 5 فروردین 98 | دانلود قسمت 12 مسابقه عصر جدید دانلود قسمت 12 مسابقه عصر جدید قسمت دوازدهم عصر جدید دانلود مسابقه عصر جدید قسمت دوازدهم برنده فینال مسابقه عصر جدید قسمت 12 دانلود قسمت 12 مسابقه عصر جدید
دانلود عصر جدید قسمت دوازدهم دوشنبه 5 فروردین 98
سمت دوازدهم برنامه عصر جدید دوشنبه ۵ فروردین ماه پخش شد. مسابقه استعدادیابی مهیجی که تا کنون نظر مخاطبین زیادی را به خود جلب کرده است. در قسمت های قبلی این برنامه ا
بهره رسمی که قرآن و روایات به ما آموختند دو چیز است: به ما گفتند اگر در حوزه‌ها و دانشگاه‌ها کار علمی انجام می‌دهید، علم به تنهایی سودمند نیست باید با وارستگی همراه باشد، علمِ بی‌وارستگی اگر زیانبار نباشد سودمند نیست. اینکه در بخش‌های فراوانی از قرآن کریم فرمود: یُعَلِّمُهُمُ الْکِتَابَ وَ الْحِکْمَةَ وَ یُزَکِّیهِم; یعنی عالم حوزوی یا استاد دانشگاهی باید عالم باشد؛ محقّق باشد علماً، متحقّق باشد عملاً تا بیراهه نرود و راه کسی را هم نب
مقدمه،معرفی چکیده اهداف:
● امامت امام زمان(عج)●زندگی نامه پدر بزرگوار ایشان امام حسن عسگری(ع)●زندگی نامه حضرت نرجس خاتون مادر بزرگوار حضرت ولیعصر●آغاز امامت حضرت و داستان نماز خواندن بر پیکر پاک پدرشان امام عسگری●غیبت صغری و کبری●تشرف کسانی که به محضرمقدس حضرت رسیده اند●تمام صوت ها و کلیپ های مربوط به آقا صاحب الزمان و ظهور●مباحث مهدویت و انتظار فرج●منجی در ادیان دیگر●سواد رسانه ایو ان‌شاءالله در آخر بتوانیم که در پایان این مباحث
با سلام....

تو این پست میخوایم ثبت وبلاگ یا سایت ساخته شده توسط وبلاگ نویسان رو در موتور جستجوگر گوگل آموزش بدیم.... با ما همراه باشید..

مقدمه ای در رابطه با ثبت سایت در گوگل

افرادی که به تازگی وبلاگ نویسی را یاد گرفته اند و برای اینکه وبلاگ ساخته شده شان بیشتر مورد توجه و بازدید کاربران اینترنت قرار گیرد میخواهند وبلاگشان را در موتور جستجوگر پرمخاطب گوگل ثبت کنند....

ثبت وبلاگ یا سایت در گوگل 

برای اینکار ابتدا وارد گوگل گوشی موبایل یا ک
◀واقعه جانسوز عاشورا در کربلا دردناکترین و سوزناکترین اتفاق عالم هست،هر سال که میگذرد نه تنها قدیمی و تکراری نمی شود،بلکه هر سال همان حس و حال اتفاق تازه را دارد.
◀عاشورا آینه تمام نمای درس عبرت،ایستادگی،وفاداری،ولایت و شجاعت هست.
هل مِن مدّکر؛ آیا پند گیرنده ای هست؟
میتوان به همه چیز با چشم عبرت و پند آموزی نگاه کرد.دوستی میفرمود: چند باری پیش آمده که در اوج مشکلات و فشارهای فکری و روحی، نوع رفتار کودکم باعث شده آن مشکل فکری برایم حل و آسان شود.نوع رابطه و وابستگیِ کودک به پدر و مادر، بسیار الگوی خوبی برای درس گرفتن جهت «چگونگی رابطه‌ی ما با خداوند» میتواند باشد، چرا که خداوند ارحم الراحمین است، و محبت و رحمت پدر و مادر، پرتویی از محبت بیکران الهی است.و قرآن حکیم، قرن
رسولخدا ص فرمود هرکه خدا را شناخت وبزرگداشت زبانشرا ازسخن بیهوده نگهدارد و شکمش را از خوراک زاید بر احتیاج باز دارد و نفس خودرا با روزه و قیام ریاضت دهد اصحاب گفتندیا رسول الله پدران ومادران ما بغدایت اینهااولیا خدایند فرمود اولیا خدا خاموشی گزیدند خاموشی انها ذکر بود و نگریستند و نگاهشان عبرت بود وسخن گفتند و سحنانشان حکمت بود در میان مردم راه رفتند وراه رفتنسان برکت بود اگر نبود که اجل و مرگشان در روز معینی نوشته شده بود از ترس عذاب و شو
خب اومدم اعتراف کنم. اعتراف کنم که اشتباه کردم. نشستم یه قسمت دیگه از سریال دیدم. طاقت نیاوردم. و نتونستم درست از صبح کار کنم زمانو از دست دادم. خب جدا از اون من نت خطمم هست اونوقت پول گوشیمم زیاد میاد. دیوونگی بود کارم. یعنی خودم هیچ لذتی نمیبرم یعنی در لحظه چرا ولی این فقط وقت گذروندن. بیهوده گذروندن. دلم نمیخواد زمانمو اینجوری از دست بدم یعنی آدم باید دیوونه باشه تا زمانی که داره رو اینجوری هدر بده. الانم ساعت حدودای سه هست. خیلی دیر شده خیلی
کسیکه میحواهد بداندعلت ترقی یک ملت چیست  اولا  بایدزیرکی وروش بینی داشته باشد پس  اشخاص کند فهم خرف و کودن. نبایدتوقع درک این معنی کنند ثانیا بایدطریق  رسبدن بحفابق را که استنتاج  مطلوب از روی. مقدماتست بداندواز طرز استدلال. اگاه باشدتا در وادی مغالطه نیفتد ثالثا باید عبرت شناس باشد یعنی دقایق و نکاتیکه در رفتارو کرداردبگران می بیندو  نتیجه خوب یا بدی که بر انها مترتب  میشود بتواندتشخیص دهد  رابعااز روشو طریقه پیشینیان که در ترفی قدم نه
قصه نوح علیه‌السّلام
یک
 در اخبار است که ابلیس لعنت‌الله از عذاب بترسید. قصد کرد که در کشتی رود. همی‌بود تا آخر چیزی که در آنجا شد خر بود. ابلیس دست در دنبال وی زد و آب غلبه کرد. نوح حمار را گفت: «درآی پیش‌ از آنکه هلاک شوی.» و ابلیس نمی‌گذاشت. نوح گفت: «درآی ای ملعون» حمار را، ابلیس درآمد و در گوشه‌ای بنشستن. نوح ندانست تا آنگه که اهل کشتی را در کشتی راست می‌نشاند ابلیس را دید. گفت: «ترا ای ملعون، کی درین‌ جای آورد؟» گفت تو. نوح گفت: «من ترا کی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها